top of page

BİZ KİMİZ ?

Özenle tasarlanan bebek giyim üreticisi ve toptancısı olan firmamız Jolly Joy Baby, müşterilerinin ve tüketicilerinin memnuniyetini esas alır. Ürünlerimizin tasarımından tüketiciye ulaşmasına kadar tüm süreçlerde bizim için esas olan maksimum memnuniyetin yakalanmasıdır.

 

2017 yıllında bebek giyimi sektöründe imalat ve toptan satış ile başlayan serüvenimiz, bebek ve çocuk giyim olarak hizmettedir. Bebek ve çocuk giyiminde; erkek 2’li takım, kız 2’li takım, tulum ve elbise gibi tekstil ürünlerinin tasarım ve üretiminde öncü firmaların arasında yer almayı başarmaktadır.

Jolly joy baby Dünden bugüne değişmeyen kalite ve hizmet anlayışı ile her an değişebilen modaya uygun ürünleri bir araya getiren Jolly joy baby, Kurulduğu günden bugüne kaliteli ürünleri ile adından söz ettirmiştir.

Firmamız Haziran 2017 'de Bursa'da kuruldu.

2020 yılında Jolly Joy Baby aylık 100.000 üretim kapasitesine ulaşmış ve yurt dışı satışlarına başlamıştır.

2022 Yılında firmamız aktif çalışmalarına devam etmektedir.

Kurulduğu günden beri tek hedefi kaliteli bebek ürünleri imalatını gerçekleştirmekti.
Küçük bir atölye ile başlayan serüven ilerleyen yıllarda büyümeye devam etti.

Tüm çalışanlarını bünyesinde barındıran bir firma olarak büyümeye devam eden jolly joy bebek tekstili ile başladığı yolu, çocuk tekstili ile ilerletmiştir. Geniş toptancı ağı sayesinde yurt dışına açılmıştır.

Bebek ve çocuk tekstili olarak üretime devam eden firmamız, geçmişten bugüne annelerin memnuniyetini esas alarak markalaşmaya doğru devam etmekteyiz.

bottom of page